Женя Нестеренко набуфетилася…

Телеканал СТБ

Дещо випереджу події (ну просто не можу втриматися, щоб не розповісти вам про це). Ви не повірите, але під час обідньої перерви в коридорах телекомпанії тихо та спокійно – як у Техасі XVIII століття. Єдина відмінність – у нас геть немає коней.

Пересічній людині може видатися, що вона сама-самісінька в усьому приміщенні – тут не дме вітер, не чутно робочого галасу. Принаймні, коли я вперше потрапила на СТБ, саме таке й відчула. А потім, коли з буфету потихеньку почали виходити люди, я зітхнула з полегшенням – це не бермудський трикутник, і я не сама. Ура!

І раптом мене осяяла думка. Чому б і мені, маленькій дівчинці у розквіті життєвих сил, не перекусити? Спільно зі мною та моїм шлунком було вирішено: рухатися в бік їдальні.

Про безліч різних страв нашого мега-буфету ми поговоримо з Романченко Надією – продавцем, насипальницею, і майже куховаркою. Та чи так це? Чи куховарка? Зараз дізнаємося.

Надіє, скажіть, тільки чесно, ви самі готуєте чи десь спеціально замовляєте, е-е-е, цей «фаст-фуд»?

Ні, Євгеніє, самі ми не можемо цього робити, адже на каналі немає кухні (із сумом у голосі). Але неподалік телекомпанії є їдальня, де ми й замовляємо вже готову їжу.

А враховуються побажання співробітників телекомпанії?

Певна річ, враховуються… Перш ніж замовляти їжу, наше керівництво неодмінно проводить невеличке опитування серед співробітників телеканалу, а також запитує думку вашого начальства. Ми ж не знаємо, які страви вам більше подобаються та що б хотіли з’їсти телевізійники.

А яку страву найчастіше у вас замовляють?

Як нам сказали, на СТБ чимало вегетаріанців. Тому народ найчастіше замовляє здорову їжу – це легкі овочеві салатики.

Ну а вже казати про решту відвідувачів нашого буфету, то вони просять страви з рибою…

Стоп. Невже більшість СТБшників – вегетаріанці? Ви нічого не плутаєте? Може, це проста буфетницька відмовка?

Не знаю, однак все можливо… Як на мене, жінки, що працюють на СТБ, просто хочуть мати гарний вигляд, тому й намагаються не порушувати свій звичайний раціон харчування. Ми ж робимо все можливе, щоб чарівні дівчата мали якнайчарівніший вигляд.

А чоловікам, щоб добре почуватись, потрібно щодня вживати м'ясо. Тому, зайшовши до нас у буфет, можна побачити різноманітні страви.

Різноманітні? Я зауважила, що надвечір з їжі практично нічого не залишається…

Це пов'язане з тим, що співробітників на телеканалі дуже багато, і їжа, привезена вранці, розходиться буквально за кілька годин. Ще в обід…

Творчій людині завжди потрібен гарний ґрунт для роботи й натхнення?

Так, цілком справедливо. Тому ми й замовляємо на вечір ще кілька страв як своєрідний бонус. Тож той, хто не встиг пообідати вчасно, може почекати до вечора й підкріпитися…

А як же фраза «Хто першим прокинувся – того й капці»?

Так, так, так… От, щось на кшталт цього в нас і відбувається під час обідньої перерви.

Гаразд… Припустимо, не всі страви розійшлися за один день, ви виставляєте їх наступного дня?

Певна річ, ні (посміхається). Вся їжа, якщо така залишається, списується й викидається. Іноді віддається місцевим тваринкам – песикам, котикам. А хліб – пташкам, які співають у нашому чудовому саду (він згадується в статті «Віртуальний тур» – Прим. редактора). Адже різноманітні салатики, заправлені майонезом, без холодильника псуються й їх уживати вже не можна…

А хто складає для нас меню?

Здебільшого це робить наше керівництво. Ну й, безумовно, вони узгоджують його зі співробітниками каналу.

Невже? До речі, про пташок. Ще хотіла запитати: у вас ваги не брешуть?

Е-е-е-е… Наче ні. А що?

Та так, просто, якісь замалі порції виходять. Треба поговорити з вашим начальством…

!bue

Заспокойтеся – це я так жартую…

Нестеренко Євгенія