Відпускний фото-відеоконкурс!

Телеканал СТБ

Під час літнього відпочинку з тобою трапилася кумедна історія й ти хочеш поділитися з усією країною? Тоді наш фото-відеоконкурс саме для тебе… Заходь і читай його умови.

Відпустка – це розваги й суцільне задоволення! Хто ж з нас не любить повалятися під яскравим сонечком, викупатися в прохолодному морі або весело провести час у компанії друзів?… Напевно, немає такої людини, котра хоча б раз у житті такого не спізнала.

А скільки всього цікавого і непередбачуваного відбувається в цей період – годі й казати! І якщо в потрібний момент під рукою виявиться відеокамера, потім ти легко зможеш довести, що це відбулося саме з тобою.

А ще це допоможе тобі взяти участь у фото-відеоконкурсі на сайті СТБ і одержати цінний подарунок.

Правила участі – прості. Достатньо виконати три нескладних дії.

Перший крок – це, певна річ, поїхати на заслужений відпочинок. Адже ти так давно про нього мріяв…

Другий крок – зняти своїх друзів, родичів, знайомих у яких-небудь курйозних і потішних ситуаціях під час відпочинку.

Ну а якщо тобі вдалося зробити два попередніх кроки, то, гадаю, зробити третій тобі буде не важко. А саме: надіслати свої сюжети (або фотографії) на нашу адресу nesterenko.e@stb.ua.

Ну й, нарешті, про призи…

Наприкінці кожного тижня розігруватимуться заохочувальні призи між усіма учасниками конкурсу. Які? Повірте, вони вас зацікавлять і потішать.

А переможець отримає головний приз – відеокамеру.

Поспішайте! Бо у вас залишилося не так багато часу – літо промайне швидко. Підсумки відеоконкурсу підбиватимуться наприкінці відпускного сезону – 31 серпня.