Як Женя Нестеренко з телевізором розмовляла…

Телеканал СТБ

Коли я прийшла в його кабінет, щоб узяти інтерв'ю, то перше, що потрапило в моє поле зору – це купа паперів і дуже зосереджене обличчя мого співрозмовника. На моє запитання, чи можна нам трошки поспілкуватися, він відповів – «зараз дуже багато роботи»… Однак я журналістка-проноза, тож умію домагатися свого. Мені не потрібно було багато часу, щоб схилити товариша до моєї пропозиції. І зараз ми поговоримо з людиною, яку мало кому вдається побачити – з «голосом вашого телевізора». Сьогодні у мене в гостях «золотий» голос СТБ – Дем'ян Радзивілюк.
Доброго дня, Дем'яне!
Вітаю, Євгеніє…
Мабуть, почнемо з першого, досить важливого запитання. Як вам удалося стати голосом каналу?
Оце так важливе питання (усміхається). Усе дуже просто… Я працював у Театрі юного глядача, а мій однокурсник знімався на СТБ у рекламному ролику. Його голос до типажу не підходив, і мені довелося його ж озвучувати. Оскільки ще в інститутські роки мені доводилося це робити, якихось труднощів це не становило. Згодом виявилося, що телекомпанії потрібен «голос каналу». От так я й потрапив до цієї сфери діяльності.

Так, найголовніше опинитися в потрібному місці в потрібний час і не проґавити свій шанс. Що ви, власне кажучи, і зробили…
А от ваш голос – природний дар, комп'ютерні штучки чи ви десь навчалися?

Я навчався в театральному університеті ім. І.К. Карпенка-Карого. З нами постійно займалися викладачі з постановки голосу, з дикції та правильної вимови. Але всього б цього не було, якби не батьки. Саме їм я зобов'язаний своїм голосом, завдяки якому, ніде правди діти, заробляю гроші.
Похвально. Поговоримо безпосередньо про вашу роботу? Згадайте найсмішніші моменти, що відбуваються під час робочого процесу?
Оце так завданнячко! Так одразу й не пригадаєш… Хоча ні, був один цікавий випадок, коли потрібно було якісно озвучити фільм за участю відомого актора – Брюса Лі. Я налаштувався на серйозну роботу, підійшов до неї з усією відповідальністю (усміхається), а як виявилося пізніше, я тільки те й робив, що відпочивав у кімнаті для озвучування.
Я говорив фразу на кшталт: «Привіт, негіднику!!!», а решту часу спостерігав за бійкою аж до наступної репліки, і так було до кінця картини. Утім, така ситуація трапляється в усіх фільмах, де основне – це бійка.

Смішно… А проблеми в роботі трапляються? Адже не може бути все так гладко…
Головна проблема – це коли хочеш посидіти довше над проектом і зробити все ідеально, а на це відведений певний час, бо, крім цього, ще дуже багато роботи. От цей брак часу, напевно, і є головною проблемою.
Можна ще де-небудь почути Ваш голос? Крім телеканалу СТБ, ви ще десь працюєте?
Зараз уже не працюю, а раніше працював над різними фільмами та проектами. До речі, може, і збереглися мої роботи, адже озвучуванням я почав займатися ще в інституті…
Хотілося б розмістити їх на нашому сайті. Принесете? Не переймайтеся, я нагадуватиму Вам про це щодня. Починаючи від сьогодні.
Не забуду (усміхається).

Гаразд, бо ми, журналісти, завжди домагаємося свого. Дякую вам, Дем'яне, за цікаву бесіду…
Нема за що, звертайтеся в будь-який час. Не прощатимусь, Євгеніє, гадаю, ми ще побачимось…
Не майте сумнівів. Адже я обіцяла нагадати про ваші проекти. До речі, Ви про них ще не забули?