«Я не можу більше жити. Леонід Філатов» цього четверга о 20:00

Телеканал СТБ

1996 року знаменитий актор Леонід Філатов витримав важку операцію з видалення обох нирок. Майже два роки він жив на гемодіалізі – процедурі повного переливання крові. Увесь цей час його програма "Щоб пам'ятали" жодного разу не зірвала ефір. Знімальна група приїжджала в клініку, і просто на тлі лікарняної стіни, після уколів анестезії, з товстим шаром гриму на обличчі Філатов розповідав про забутих акторів. Наче квапився сказати з екрана все те, що за багато років наболіло на душі. Тоді в лікарні він казав: "Бог дав мені життя ще раз, щоб я, як замолоду, не марнував його". От тільки життя в нього залишилося небагато…

Філатов умер на 57-ому році життя. А, можливо, у нього просто не залишилося більше сил боротися? Буквально за два місяці до смерті він сказав своєму найближчому другові Володимиру Качану: "Знаєш, а я щось і не хочу нічого більше. Мені далі несила жити".

Дивіться історію про трагічну долю актора в документальному фільмі «Я не можу більше жити. Леонід Філатов» у четвер 17 травня о 20:00 на каналі СТБ.