Film.UA розпочала знімання фільму «Прощена неділя» для телеканалу СТБ

Телеканал СТБ

28 квітня кінокомпанія Film.UA разом із «Пронто Продакшн» і «Шпиль» розпочала знімання телевізійної психологічної драми «Прощена неділя». Знімальний період триватиме до 14 травня. Фільм демонструватиметься у новому сезоні на телеканалі СТБ.

Знімання картини «Прощена неділя» відбуватимуться в Києві й закінчаться в травні. Режисер фільму – Тетяна Ходаковська. Головні ролі виконають російські актори Сергій Шеховцов («Кремінь»), Тетяна Короткова («Рекламна пауза», «Найкрасивіша»), і українські актори Світлана Артамонова («Штольня») і Примагенов Олег («Дев'ять життів Нестора Махна»). Продюсування проекту здійснюється за партнерської участі кінокомпаній Film.UA, «Шпиль» і «Пронто Продакшн».

За словами директора з маркетингу й PR кіногрупи Film.UA Group Ольги Боровських, картина демонструватиметься в ефірі телеканалу СТБ. «Імовірно, у новому телесезоні», – сказала вона.

Нагадаємо, що 29 березня телеканал СТБ і кіногруппа Film.UA уклали угоду про передачу каналу прав на показ прем'єрних проектів і пакету телевізійних фільмів, зроблених за участю групи в 2006-2007 рр. У плани Film.UA на 2007 р. входить створення 25-30 телевізійних фільмів, 20-30 годин телевізійних серіалів, запуск 2-3 проектів у жанрі «теленовели» і участь в 2 кінопрокатних проектах.

Бюджет виробництва телефільмів компанією, за словами пані Боровських, становить від $250 до $450 тис.

www.mediabusiness.com.ua