Що під шапкою-невидимкою?

Телеканал СТБ

СТБ є одним з найулюбленіших каналів серед глядачів, і це підтверджує його незламна позиція на третьому місці у телерейтингах. От скажіть, кому ще з наших телеканалів вдалось так міцно затриматись у п’ятірці лідерів? Отож! Решті доводиться постійно викаблучуватися, ґламурничати, веселити глядача, бо інакше рейтинги, заради яких вони так титанічно напружуються, йдуть коту під хвіст за лічені дні.

Виникає природне запитання: чому так? Причин цьому багато, і всі вони доволі суттєві, та я зупинюся на філософській, точніше – світоглядній: дотриманні чи, навпаки, недотриманні традицій. На жаль, майже на всіх каналах вони відсутні. Зрештою, традицій ніхто ніколи й не плекав. За винятком телеканалу СТБ. Із часом це почало давати неабиякий результат.

Канал СТБ не полюбляє ризику й робить усе поволі, орієнтуючись на людей статечних, поміркованих і допитливих. Цю орієнтацію майже ніколи не порушують, завдяки чому і посідають своє почесне місце в рейтингу найкращих телеканалів України.

Незабаром на глядачів каналу чекає сюрприз: яскраве, легковажне, нехарактерне для СТБ розважальне шоу «Еники-беники», аналог європейської програми «Устами младенца». В ній діти описують словами й жестами предмет чи явище, а дорослі його відгадують. Це шоу мало високі рейтинги й залишається досі популярним у Німеччині та інших країнах. Та наші «Еники-беники» обіцяють бути цікавішими, а вестиме їх народний артист Богдан Бенюк. Програма буде дотепною і родинною – принаймні, таке враження склалось на запису однієї з програм, на якій мені пощастило побувати гостем. Ентузіазм та натхнення творчої групи були щирими, а це багато значить. Невдовзі країна побачить, як у наших зірок склалося з асоціативним мисленням.

Ми розкриємо ще декілька цікавинок, на які чекають телеглядачів каналу. Незабаром СТБ потішить своїх прихильників новими неординарними та цікавими програмами, які, я впевнений, не залишать їх байдужими.

За матеріалами Гнатенка Костянтина («Телекритика»)