«Синдром Кашпіровського» цієї середи о 19:45

Телеканал СТБ

…31 березня 1988 року в обідню перерву більшості жителів Радянського Союзу було не до обіду. Люди в конторах і на заводах скупчилися біля телевізорів. У прямому ефірі програми "Взгляд" проходила унікальна операція – видалення пухлини груди без анестезії. Психотерапевт Анатолій Кашпіровський "дав пацієнтці установку" не відчувати біль. Пухлину вирізали, як-то кажуть, " по-живому". Наступного дня Анатолій Кашпіровський прокинувся знаменитим.

У березні 1989 року Центральне телебачення транслювало знамениті передачі психотерапевта. Сьогодні здається, що програм було багато й тривало це кілька років. Насправді їх було лише шість. Потім Академія наук СРСР спробувала дослідити результати діяльності Кашпіровського. Зі скандальними телепередачами пов'язують збільшення кількості психічних розладів у Радянському Союзі. Деякі лікарі писали в лікарняних картках: "Діагноз – синдром Кашпіровського".

Навколо імені та методів лікування скандально відомого психотерапевта Анатолія Кашпіровського завжди було чимало легенд і пліток. Таємницею була навіть історія його появи на телеекрані. Автори документального фільму спробували не лише розібратися в біографії психотерапевта, а й перевірити пов'язані з ним міфи та чутки.

Дивіться документальний фільм «Синдром Кашпіровського» у середу 25 квітня о 19:45 на каналі СТБ.