Серіал «Секретні матеріали» цього четверга о 22:25

Телеканал СТБ

Молоде подружжя Енджі й Уоллес Шифи повертаються в мотель після прогулянки лісом. Дівчина втомилася й страждає від головного болю, тож вирішує прийняти душ. Несподівано через білі скловолоконні стіни починає сочитися дивна солом'яного кольору липка субстанція. І так само раптово стіни набувають нормального стану. Вона не надає цьому значення, пояснюючи це стомленням, спричиненим головним болем. Однак через мить їй здається, що вона в якомусь темному місці, і липка речовина вкриває її очі й рота. Енджі виходить із душу й сідає поруч із чоловіком…

Згодом їхні скелети знаходять у диких полях. Агенти ФБР вивчають звіт про смерть Шифів. Малдер зауважує, що кістяки були знайдені лише через 3 дні після зникнення подружжя з мотелю. Скаллі висловлює припущення, що вони стали жертвами ритуального вбивці, котрий поміщав тіла в кислоту та… здирав плоть, залишаючи самі кістки.

Чи переконає Малдер Скаллі у зворотному, ви зможете дізнатися, подивившись серіал «Секретні матеріали. Польова поїздка» у четвер 19 квітня о 22:25 на каналі СТБ.