Серіал «Секретні матеріали» цього понеділка о 22:25

Телеканал СТБ

Прямуючи до квартири свого напарника щоб обговорити передане агентам убивство, Скаллі зустрічає Філіпа Падгетта, сусіда Малдера. Особа досить дивна – це письменник, який живе у світі своїх фантазій.

У розмові про доручену справу агент заявляє, що, за його теорією, жертва загинула в результаті психічної хірургії. Свої висновки він робить із того, що серце було витягнуто із грудей без видимих розрізів, а судова медицина не може висловити жодного припущення щодо способу вбивства.

Того ж дня під двері офісу агентам підкидають конверт із кулоном "мілагро" (амулет на щастя з вигравіруваним палаючим серцем). Скаллі відчуває, що цей подарунок міг надіслати вбивця й вирішує провести своє розслідування. Вона йде до найближчої церкви, щоб розглянути картину із Христом, який тримає палаюче серце в руках. Несподівано до неї підходить сусід Малдера – Падгетт. Він зізнається, що надіслав «мілагро» саме їй, що вже досить довго… вивчає її й хоче ввести у свій роман схожий персонаж.

Агент ФБР заінтригована і водночас стривожена зустріччю, але якась незрозуміла сила штовхає її зайти у квартиру письменника. І отут…

А що саме трапилося з агентом Скаллі, ви зможете дізнатися, подивившись серіал «Секретні матеріали. Чудо» у понеділок 16 квітня о 22:25 на каналі СТБ.