«Секретні матеріали» цієї середи о 22:25

Телеканал СТБ

Два члени екіпажу китайського вантажного судна "Тьєн Ку", яке прямує до Лос-Анджелеса, пробираються в трюм, щоб перевірити вміст великого контейнера. Один із них штовхає металевий ящик, і тварина, що перебуває усередині, починає неабияк лютувати. Коли вона раптово затихає, китайці вирішують, що тварина просто вбила сама себе.

Роздратований власник контейнера бачить калюжу крові, що натекла з-під ящика, і шаленіє від думки, що цінна тварина, вивезена з Китаю, могла постраждати. А коли замки знімають і контейнер відкриваються, усередині бачать двох мертвих членів екіпажу судна. Тварина безслідно зникла. Про це повідомляють Малдеру й, після попереднього розслідування, з'ясовується, що в декларації суднового вантажу тварина була заявлена як собака. Агент ФБР висловлює припущення, що саме собака винен у смерті двох членів екіпажу судна. Але Скаллі, розвиваючи його теорію, відновлює послідовність подій – собаці довелося б вибратися з контейнера, убити двох чоловік, затягнути їхні тіла в контейнер, а потім замкнути контейнер на всі замки. Навряд чи найкращий друг людини здатен на такі дії…

Що ж це була за тварина й що цікавого вдалося довідатися агентам? Усе це ви зможете дізнатися, подивившись серіал «Секретні матеріали. Альфа» у середу 11 квітня о 22:25 на каналі СТБ.