СТБ проводить кастинг і будує студію для знімань сімейного шоу «Еники-беники»

Телеканал СТБ

До кінця весни шоу у форматі Child play, купленому в компанії Fremantle, з’явиться в ефірі. Передача виходитиме по вихідних.

«Шоу нині перебуває в стадії кастингу, – повідомив «МедіаБізнесу» програмний директор телеканалу СТБ Сергій Назаров. – Щойно завершиться кастинг і буде побудована студія, почнуться знімання. Зараз ми шукаємо ведучого і є надії, що навесні ми побачимо програму в ефірі».

Нагадаємо, що права на формат телеканал СТБ купив у компанії Fremantle, яка належить RTL Group. «Це шоу, в якому діти описують явища, речі, події своєю мовою, а дорослі мають здогадатися, що це таке», – сказав Сергій Назаров.

Читайте також: помер Сергій Назаров – заступник голови правління СТБ

Шоу у форматі Child play «Вустами дитини» раніше виходило на телеканалі НТВ (Росія), виробництво студії «2У». Російська версія шоу була лауреатом премії «Золотий Остап-1995» і номінантом «ТЕФІ-1996».

Телеканал СТБ – загальнонаціональна телевізійна мережа. Заснований 1996 року. Транслюється в усіх обласних центрах і великих містах з населенням понад 50 тис. осіб. Частка аудиторії каналу в березні 2006 р. (аудиторія 18+) – 7,89%. Технічне покриття – 92%. Разом із телеканалами ICTV, Новий канал, М1 входить до «холдингу Четвірки». Керування холдингом здійснює Віктор Пінчук.

Fremantle – міжнародний виробник розважальних програм і серіалів. Працює в 40 країнах світу, зокрема, у Великій Британії, США, Німеччини, Австралії, Франції. Щороку виробляє понад 8,5 тис. годин оригінального програмного продукту. Належить RTL Group – найбільшій європейській теле- і радіомовній компанії, до якої входять 34 телеканали та 34 радіостанції. 90% акцій RTL Group належить Bertelsmann AG – найбільшому німецькому медіа холдингу.

«МедіаБізнес», Квітень 05, 2007