СТБ замовив Film.UA новорічні програми

Телеканал СТБ

Кінокомпанія Film.UA працює над новорічними телефільмами «Терміново потрібен Дід Мороз» і «Кольє для Снігової баби», які з'являться в ефірі каналу СТБ під новорічні свята. Бюджет проектів – $250-450 тис.

Кінокомпанія Film.UA у співробітництві з російською продакшн-студією «Шпиль» готує до випуску комедійну мелодраму «Терміново потрібен Дід Мороз». Фільм знімався в Санкт-Петербурзі режисером Жанною Соколовою («Святій Анні», «Байкери»). У головних ролях – Світлана Письмиченко («Замок», «Брат»), Артур Ваха («Сім кабінок», «Менти-6»), Леонід Нєведомський («Година пік», «Бандитський Петербург»).

Друга christmas story під назвою «Кольє для Снігової баби» нині перебуває на етапі пост-продакшну. Компанія Film.UA у співробітництві з Production.UA уже закінчили знімання картини й до травня планують привести його в готовність. В основі сюжету – оригінальний сценарій Григорія Ховраха й Олександра Даруги за ідеєю Кіри Волкової. Режисер фільму – Олександр Даруга («Леся+Рома», «Сьомий пелюсток»). У головних ролях – російські актори Ольга Будина («Кордон. Тайговий роман», «Ідіот»), Олег Фомін («Митар», «Холостяки»), Іван Оганесян («Подруга особливого призначення», «Персона нон-ґрата») та українські зірки: Дмитро Лаленков, Максим Максим’юк, Дарія Трегубова, Ірма Вітовська, Маша Єфросиніна, Людмила Загорська, Олександр Бондаренко.

Обидві картини демонструватимуться в ефірі телеканалу СТБ. Нагадаємо, що 29 березня телеканал СТБ і кіногрупа Film.UA уклали угоду про передачу каналові прав на показ прем'єрних проектів і пакету телевізійних фільмів, зроблених за участі групи в 2006-2007 рр. «У результаті недавно укладеної угоди між Film.UA і каналом СТБ всі телефільми, випущені кінокомпанією цього року, уважаються проданими для показу на СТБ, – повідомила «МБ» Ольга Боровських, директор з маркетингу та PR кіногрупи Film.UA Group. – Програмувати за телеканал важко, але підозрюю, що обидва проекти з'являться в ефірі під новорічні свята. Бюджет виробництва наших телефільмів коливається від $250 до $450 тис».

«МедіаБізнес»