Вікторина «Зимова казка» нарешті знайшла свого переможця

Телеканал СТБ

Привіт, любі друзі! Сьогодні ми з вами поговоримо про вікторину "Зимова казка". Коротенько розповім про неї. Аби ті, хто ще й досі не знає про всілякі конкурси, які постійно проводить канал СТБ, мали уяву, про що йдеться. І, головне, брали у них участь. Ну, почнемо…

Це вікторина каналу СТБ та компанії "Містер Мобайл", яка проходила з 16.01.2007 по 16.02.2007 включно. Призом було оголошено телевізор марки Philips 29 PT 5308/60 та домашній кінотеатр BBK DK1410SI.

Умови конкурсу були доволі простими. Треба було тільки зареєструватися у вікторині, надіславши СМС зі словом «Зима» на короткий номер 10676. А далі лише відповідати на запитання.

Переможця визначали так. За умовами конкурсу, гравець, який за весь період проведення вікторини набрав найбільшу кількість балів, отримує приз. Визначення абонента здійснювалось за допомогою програмно-апаратного комплексу довірителем, який потім і оголосив переможця.

Ну а тепер, нарешті, привітаємо переможця та власника телевізора й домашнього кінотеатру. Ним став Воврик Олег Володимирович з міста Чортків. Вітаємо та зичимо гарних переглядів програм каналу СТБ вже по новому телевізору!