Прем'єри тижня з 14 по 20 вересня

Телеканал СТБ

У новому сезоні телеканал СТБ надалі радує новими сюжетами програм, які полюбилися глядачам. «У пошуках істини», «Правила життя», «Моя правда» і «Зіркове життя» — з понеділка по четвер о 19:10 — лише прем'єри…

«Моя правда. Володимир Жириновський»

Дорога Володимира Едельштейна до Володимира Жириновського, якого знають навіть школярі. Там де він – закінчується політика і починається шоу-бізнес. Спочатку 90-х, коли Жириновський став шалено популярним, газети майоріли фантастичними історіями про нього.

Проте його справжня біографія була загадкою. Деякі факти його життя досі ховаються в архівах спецслужб. А вихід фільму «Невідомий Жириновський», зроблений НТВ напередодні президентських виборів Росії, був скасований за декілька годин до ефіру.

Володимир Вольфович – стратег, що вміє унікально виконувати все заплановане. Всі його експромти — продумані задовго до виконання. А безладні любовні зв'язки та скандали заплановані з певною метою. Просто так в його житті нічого не відбувається. Але яке ж насправді життя в епатажного політика і людини, що піднімає рейтинги будь-якої програми?

Дивіться програму «Моя правда. Володимир Жириновський» в четвер, 17 вересня, о 19:10 на СТБ.

Повтор програми – у суботу, 19 вересня, о 22:20.

Попередні програми «Моя правда» дивіться тут