Сформовано шорт-лист номінантів нагороди «Фаворит телепреси-2009»

Телеканал СТБ

Експерти 18-ти провідних видань України, що висвітлюють проблематику вітчизняного телевізійного продукту та медіаринку, надали «Телекритиці» свої кандидатури на здобуття першої всеукраїнської професійної нагороди «Фаворит телепреси». Шорт-лист номінантів склали такі програми (за алфавітом): 

 
«Аргумент кіно» (1+1)
«Евгений Киселев. Наверху» (ТВі)
«Знак якості» (Інтер)
«Культурний фронт» (Перший національний)
«Надзвичайні новини» (ICTV)
«Україна має талант» (СТБ)
«Хто проти блондинок?» (Новий канал)
  

Переможця буде визначено 1 вересня 2009 року о 17.00 під час круглого столу в приміщенні холдингу «Главред-Медіа», що на вул. Стрітенська, 2/8.
 Експертну раду нагороди «Фаворит телепреси-2009» склали представники таких українських ЗМІ: «Главред», «Дело», «День», «Дзеркало тижня», «Журналіст України», «Известия в Украине», «Комментарии», «КоммерсантЪ-Украина», «МедіаБізнес», «ММР», «МРМ», «Телекритика», «Телерадиокурьер», «Телесіті», «Трибуна», «Фокус», «Экономические известия», «TV Explorer». 

«Фаворит телепреси» — засновано 2007-го року як премію для телевізійних програм від оглядачів, що пишуть про телеконтент та медійний ринок у друкованих  та інтернет-виданнях.  Згідно з положенням, переможцем може стати будь-яка телепрограма , що транслювалася в поточному телевізійному сезоні та засвідчила високий професійний рівень або новий ринковий тренд. «Фаворитом телепреси» стає програма, яка, на думку преси, у попередньому телесезоні найяскравіше та найсуттєвіше демонструвала творчий пошук у розвитку виробництва суспільно-відповідального телевізійного продукту в Україні.Організатор премії — «Телекритика». 
 

«Фаворитом телепреси — 2007» стала програма «Вікна» (СТБ). У 2008 році нагороду вручено  програмі «За вікнами» (СТБ).  
 

«Телекритика»
 

Мова оригіналу